Ostatni produkt
PVHC-2.5_Foto1.jpg

Regulator MPPT PVHC

Cena:1790.00
Wizyt:
Dzisiaj: 7Wszystkich: 325990

Wattrouter nie sprzedawaj energii WR-02 - nowa wersja z SSR w zestawie

FOTOWOLTAIKA

Cena:550.00
Netto:447.15(Vat 23%)
Dostępny
  • Praca w trybie automatycznej regulacji mocy
    Praca w trybie automatycznej regulacji mocy

 

Firma EL-CAR Elektronika przedstawia długo wyczekiwany WATT ROUTER w wersji SSR w nowej odsłonie. Urządzenie ma za zadanie minimalizować wypływ prądu do sieci energetycznej i przekierować nadmiar energii do grzałki elektrycznej sterowanej fazowo. Urządzenie musi współpracować z przekaźnikami półprzewodnikowymi SSR z funkcją Random Phase (włączenie w dowolnym momencie), przekaźnik taki musi być w stanie otwarcia, gdy napięcie na stykach sterujących będzie wynosiło ok 12V. Można podłączyć maksymalnie 2 przekaźniki. Urządzenie wylicza różnicę prądów płynących między inwerterem, a domem. Na podstawie różnicy tych prądów i ustawionych parametrów sterowane są SSR.

 

Nowa wersja posiada funkcję automatycznej regulacji mocy. W tym trybie nie trzeba definiować mocy, w jakich ma działać regulator. Sam zwiększa obciążenie pierwszego kanału, aż moc domu będzie zbliżona do mocy inwertera. Gdy pierwszy kanał osiągnie maksymalne wysterowanie, a dalej będzie więcej mocy przekazywane z inwertera, to zacznie być włączany drugi kanał aż do o momentu wyrównania mocy. 

 

Przedmiotem aukcji jest nowa wersja Regulatora WR-02 Przekaźnik SSR jest dołączony do urządzenia ale dodatkowy należy dokupić osobno na naszej stronie

 

Watt Router posiada również możliwość włączenie grzałek na ustawiony czas (wielokrotność 10min), tak aby zagrzać wodę, gdy nadmiaru mocy nie ma woda użytkowa jest potrzebna. Włączenie grzałki będzie możliwe również z Panela.

Schematy są poglądowe. Instalacja powinna być wyposażona w szereg zabezpieczeń elektrycznych które nie są zaznaczone na schematach.

 

Jesteśmy producentem tego urządzenia, kupując u nas wspierasz Polską gospodarkę.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: biuro@el-car.auto.pl. lub telefonicznie.

 

UWAGA !!!

Urządzenie współpracuje TYLKO z inwerterami typu ON-GRID!!!