Ostatni produkt
Wizyt:
Dzisiaj: 77Wszystkich: 127515

Wattrouter nie sprzedawaj energii WR-02 - nowa wersja

FOTOWOLTAIKA

Cena:350.00
Chwilowo niedostępny
Ocena:3.26, Głosów:50
  • Praca w trybie 1 i 2
    Praca w trybie 1 i 2
  • Praca w trybie automatycznej regulacji mocy
    Praca w trybie automatycznej regulacji mocy

 

Firma EL-CAR Elektronika przedstawia długo wyczekiwany WATT ROUTER w wersji SSR. Urządzenie ma za zadanie minimalizować wypływ prądu do sieci energetycznej i przekierować nadmiar energii do grzałki elektrycznej sterowanej fazowo. Urządzenie musi współpracować z przekaźnikami półprzewodnikowymi SSR z funkcją Random Phase (włączenie w dowolnym momencie), przekaźnik taki musi być w stanie otwarcia, gdy napięcie na stykach sterujących będzie wynosiło ok 12V. Można podłączyć maksymalnie 2 przekaźniki. Urządzenie wylicza różnicę prądów płynących między inwerterem, a domem. Na podstawie różnicy tych prądów i ustawionych parametrów sterowane są SSR.

 

Gdy grzałka ma, np: 500 W, to ustawiamy pierwszy kanał od 10W (min) - 500W (max). Grzałka będzie sterowana proporcjonalnie do nadmiaru mocy, minimalizując przy tym wypływ energii.

 

Nowa wersja posiada dodatkową funkcję automatycznej regulacji mocy. W tym trybie nie trzeba definiować mocy, w jakich ma działać regulator. Sam zwiększa obciążenie pierwszego kanału, aż moc domu będzie zbliżona do mocy inwertera. Gdy pierwszy kanał osiągnie maksymalne wysterowanie, a dalej będzie więcej mocy przekazywane z inwertera, to zacznie być włączany drugi kanał aż do o momentu wyrównania mocy. 

 

Przedmiotem aukcji jest nowa wersja Regulatora WR-02 Przekaźnik SSR należy dokupić osobno na naszej stronie. Urządzenie jest również wyposażone w port RS485 umożliwiający podłączenie zewnętrznego panela sterującego lub komputera.

 

Watt Router posiada również możliwość włączenie grzałek na ustawiony czas (wielokrotność 10min), tak aby zagrzać wodę, gdy nadmiaru mocy nie ma woda użytkowa jest potrzebna. Włączenie grzałki będzie możliwe również z Panela.

Schematy są poglądowe. Instalacja powinna być wyposażona w szereg zabezpieczeń elektrycznych które nie są zaznaczone na schematach.

 

Jesteśmy producentem tego urządzenia, kupując u nas wspierasz Polską gospodarkę.

 

W razie pytań 697-188-561 lub biuro@el-car.auto.pl.

 

UWAGA !!!

Urządzenie współpracuje TYLKO z inwerterami typu ON-GRID!!!