Wizyt:
Dzisiaj: 0Wszystkich: 73576

Watt Router SSR nie sprzedawaj energii z solarów

FOTOWOLTAIKA

Cena:360.00
Czas realizacji 5-15 dni roboczych
Ocena:4.57, Głosów:7

 

Firma EL-CAR Elektronika przedstawia długo wyczekiwany WATT ROUTER w wersji SSR. Urządzenie ma za zadanie minimalizować wypływ prądu do sieci energetycznej i przekierować nadmiar energii do grzałki elektrycznej sterowanej fazowo. Urządzenie musi współpracować z przekaźnikami półprzewodnikowymi SSR z funkcją Random Phase (włączenie w dowolnym momencie), przekaźnik taki musi być w stanie otwarcia, gdy napięcie na stykach sterujących będzie wynosiło ok 12V. Watt router posiada wyjście zasilające wentylator chłodzący przekaźnik SSR. Można podłączyć maksymalnie 2 przekaźniki. Wentylator pracuje proporcjonalnie do wysterowania przekaźników. Urządzenie wylicza różnicę prądów płynących między inwerterem, a domem i na podstawie różnicy tych prądów i ustawionych parametrów sterowane są SSR.

 

Gdy grzałka ma, np: 500 W to ustawiamy pierwszy kanał od 10W (min) - 500W (max). Grzałka będzie sterowana proporcjonalnie do nadmiaru mocy, minimalizując przy tym wypływ energii.

 

Przedmiotem aukcji jest Regulator WR-02 oraz moduł ACC-01 i wentylator 40x40x10mm. Przekaźnik SSR należy dokupić osobno na naszej stronie. Urządzenie jest również wyposażone w port RS485 umożliwiający podłączenie zewnętrznego panela sterującego.

 

Watt Router posiada również możliwość włączenie grzałek na ustawiony czas (wielokrotność 10min), tak aby zagrzać wodę, gdy nadmiaru mocy nie ma woda użytkowa jest potrzebna. Włączenie grzałki będzie możliwe również z Panela.

Pierwsze zdjęcie przedstawia sprzedawany zestaw!

Brak na zdjęciu kabli połączeniowy między ACC-01 a Watt routerem (są one w zestawie).

 

Jesteśmy producentem tego urządzenia, kupując u nas wspierasz Polską gospodarkę.

 

W razie pytań 697-188-561 lub biuro@el-car.auto.pl.

 

 

 

UWAGA !!!

Urządzenie współpracuje TYLKO z inwerterami typu ON-GRID!!!