Wizyt:
Dzisiaj: 16Wszystkich: 77137

STEROWNIK LED RGB+W, ODBIORNIK IR,CZUJNIK RUCHU, RS485,CAN

Cena:150.00
W przygotowaniu
Ocena:2.38, Głosów:40
  • Widok z przodu
    Widok z przodu
  • Widok od strony wyjścia na diody LED
    Widok od strony wyjścia na diody LED
  • Widok od strony magistrali CAN/RS485
    Widok od strony magistrali CAN/RS485

 

Przedstawiamy zaawansowany sterownik oświetlenia LED. Sterownik posiada 4 kanały wyjściowe do sterowania taśmami RGB + białe, jak również może służyć do sterowania czterema sekcjami światła białego. Sterownik umożliwia podłączenie odbiornika podczerwieni (RC5), za pomocą którego możliwe jest sterowanie oświetleniem, podłączenie czujnika ruchu, dwóch przycisków bezpośredniego sterowania.

 

Urządzenie może być również sterowane z poziomu magistrali CAN i RS485(modbus rtu) w przyszłości planujemy obsługiwać taśmy diod RGB z wbudowanym sterownikiem WS2811.

 

W urządzeniu można zdefiniować do 15 dowolnych programów (schematów działania), które można przyporządkować do prawie 100 zdarzeń (np. rekcja na konkretny kod RC5, wciśnięcie przycisku,wykrycie ruchu, zmiana jasności oświetlenia). Sterownik może pracować w sieci CAN z innymi takimi sterownikam, dzięki czemu możliwe jest tworzenie zaawansowanych scen świetlnych w większych pomieszczeniachm, ale wyzwalanych jednym zdarzeniem. Możliwe jest raportowanie zdarzeń na magistralę (tylko CAN) takich jak: napięcie zasilania i napięcie zasilania magistrali komunikacyjnej, zgłaszanie odebranych kodów RC5, zgłaszanie wykrycia ruchy, zgłaszanie naciśnięcia przycisku. Dzięki raportom możliwe jest sterowanie innymi modułami LED CONTROLER.

 

Sterownik posiada funkcję zabezpieczenia źródła prądu (akumulatora) przed nadmiernym rozładowaniem, po osiągnięciu na wejściu sterownika napięcia 10,5 V następuje wygaszenie wszystkich kanałów.

 

Dostępny na naszej stronie interfejs USB-CAN umożliwia konfigurowanie urządzenia i aktualizację oprogramowania.

 

Urządzenie może współpracować z modułem pokojowym ELHT-02 dzięki któremu nie ma potrzeby montowania dodatkowego odbiornika podczerwieni, jak również może informować o tym, jakie jest natężenie światłą w pomieszczeniu. Dzięki tej funkcji możliwe jest np. automatyczne włączenie ledów, gdy zabraknie prądu w domu i system przechodzi na zasilanie z akumulatorów.

 

Jeżeli zainteresował Cię ten produkt, napisz lub zagłosuj!